O nas

ALCATRAZ come & stay longer
rozpoczął swoją działalność w 1994 roku w Krośnie, początkowo jako Pub, aby w 2001 roku przekształcić się w Pub Pizzerię Restaurację, która istnieje do dzisiaj. W 2009 roku otworzyliśmy nasz oddział w Sanoku.

 

Od samego początku swojej działalności promował spotkania  towarzyskie przy bardzo różnorodnej ale zawsze ambitnej i odkrywczej muzyce  lub odwrotnie starej sprawdzonej „od korzeni” najlepszych wykonawców bluesa,funky, hard rocka czy jazzu.

 

W gronie stałych bywalców wciąż pojawiających się nowych twarzy muzyka zyskuje inny wymiar. Jeżeli dołożymy do tego szlachetny złocisty trunek jakim jest niewątpliwie piwo z Browaru Żywiec, które towarzyszy nam od pierwszego dnia tzn. 03.08.1994 r to czas płynie zbyt szybko i zbyt szybko kończy się dzień.

Wiele lat temu do tego wszystkiego dołożyliśmy jeszcze coś szczególnego naszą autorską choć dla wielu aż zbyt bogatą w dodatki pizzę, którą pokochali mieszkańcy Krosna i jeżeli nie mogą do nas przyjść lub są w pracy, mogą zamówić ją z dostawą na miejsce, choć zawsze namawiamy wszystkich ludzi aby nie przesiadywali w domach kiedy tyle można przeżyć poza nim.